Leo Kramp fotografie

Een passie voor natuur en landschapsfotografie

Winter in Zeeland

Saskia en Serge zongen in 1970 al over; de zomer in Zeeland. De laatste dagen is gebleken dat ook de winters in Zeeland heel mooi kunnen zijn.

Voor het eerst in jaren is er sneeuw van betekenis gevallen en die blijft ook nog eens voor een langere periode liggen. Dat levert mooie plaatjes op. Zoals bij de Aeolus molen. De kleinere wegen worden niet schoongemaakt waardoor de weg er naar toe ook mooi wit blijft. Een andere fraaie is die van de Adriaanskerk (waar net het zonnetje langs schijnt) en de omliggende ring.

Vannacht en morgen wordt er nog een aardige laag verse sneeuw verwacht, dus mogelijk worden de foto’s hier later nog aangevuld. De agenda laat het toe om nog even op pad te gaan en dan werken we ’s avonds nog even door.

TIP: Klik op een afbeelding voor een grotere weergave van de foto.